O nas

 AGROSZYSZKA Grażyna Szyszka (dawniej SGZ-AGRI) jest niedużą, rodzinną firmą. Od początku Naszego istnienia główną wagę przykładaliśmy przede wszystkim do indywidualnego podejścia do klienta. Rozpoczęliśmy w 2007 roku importując i sprzedając używane traktory i maszyny rolnicze. Firma mieściła się w Miastkowie (woj. podlaskie), jednak dynamiczny rozwój zmotywował Nas do inwestycji. 

W 2009 roku przenieśliśmy dotychczasową działalność do Laskowca (5km od Ostrołęki przy trasie K61 kierunek Augustów). Pozwoliło to na lepszą logistykę i większą dostępność dla Naszych odbiorców. Nowe miejsce stało się połączeniem dotychczasowego doświadczenia z możliwościami i wyzwaniami jakie przed nami stawiali dotychczasowi i nowi Klienci. 

 

W odpowiedzi na ich potrzeby w 2010 roku uruchomiliśmy nasz sklep z częściami do ciągników i maszyn rolniczych, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania. Uzupełniliśmy tym samym dotychczasową ofertę, zapewniając naszym Klientom pewność i bezpieczeństwo w dostępie do części zamiennych - szczególnie tych trudno dostępnych.

Nasze indywidualne podejście do Klienta, troska o wyszukanie jak najlepszych części, zaowocowała dużą popularnością Naszego Sklepu nie tylko w regionie, ale coraz częściej również w innych częściach kraju. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie w 2012 roku powołaliśmy do życia sklep internetowy AGROSZYSZKA.com.pl . Ma on za zadanie wspomóc Nasz kontakt z Klientami, poprawić wygodę robionych zakupów, a także dotrzeć z każdego miejsca i o każdej porze dnia i nocy.

Chcąc zapewnić duży wybór, jakość, a także konkurencyjne ceny kooperujemy z największymi międzynarodowymi dostawcami. W trosce o bezpieczeństwo i terminowość dostarczanych przesyłek do Klientów wybraliśmy najlepsze w kraju firmy kurierskie, aby mieć pewność, że wszystko dotrze na czas.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

AGROSZYSZKA dziś to firma zajmująca się sprzedażą hurtową i detaliczną rolniczych części zamiennych ze sklepem w Laskowcu (Ostrołęka). Prowadzimy sprzedaż części do ciągników i maszyn rolniczych, części do kombajnów zbożowych i do kukurydzy, maszyn budowlanych. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email e-sklep@agroszyszka.com.pl lub telefonicznie pod numerem +48 29 760 32 96.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
AGROSZYSZKA

 


zdjęcie sklepu

 
 
 
 
 
 

_______________________________________________________________________________

Oryginalne numery i nazwy (w tym zastrzeżone) podano wyłącznie w celach informacyjnych. Zastrzegamy sobie prawo do zmian danych technicznych i ewentualnych błędów. Zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą odbiegać od stanu faktycznego (np. kolorem).
Sprzedaż prowadzimy wyłącznie do wyczerpania zapasów, złożenie zamówienia oznacza chęć zakupu, dopiero po weryfikacji przez pracownika dostępności i aktualnej ceny prezentowana jest ostateczna oferta do akceptacji. 
strona nie odzwierciedla aktualnego stanu magazynowego - celem potwierdzenia dostępności konkretnej pozycji prosimy o kontakt ze sklepem celem potwierdzenia dostępności i aktualnej ceny!

Kontakt

  • Oferta
  • Używane

    MASZYNY

    UŻYWANE

  • SPAREX
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl