Reklamacje i zwroty

Gwarancja i serwis

 

Część produktów sprzedawanych w naszym sklepie posiada gwarancję producenta. W przypadku wykrycia wady w sprzęcie objętym gwarancją, skontaktuj się z najbliższym punktem serwisowym, wskazanym w karcie gwarancyjnej lub na stronach internetowych producentów. Jest to bardzo szybki proces reklamacji, który pozwala w najkrótszym czasie doprowadzić sprzęt do sprawności.

Uwaga: prosimy o zachowanie dowodu zakupu (paragon lub faktura) i oryginalnego opakowania aż do momentu zakończenia okresu gwarancyjnego - wyłącznie w celach informacyjnych, nie ma to wpływu na przyjęcie i rozpatrzenie reklamacji.

 

Reklamacje

 (pełna informacja w zakładce "Regulamin")

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: +48 29 760 32 96.

Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

 1. Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji). Przesyłka jest realizowana na Twój koszt.
 2. ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
 3. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.
 4. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

PROTOKÓŁ REKLAMACJI

W razie wątpliwości, bądź chęci zgłoszenia reklamacji zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: e-sklep@agroszyszka.com.pl lub telefonicznie: +48 29 760 32 96. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

 

Zwrot produktów

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej (nie dotyczy firm), która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. 

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania (poza tymi służącymi normalnemu sprawdzeniu) - każdy element musi być kompletny i nie może nosić śladów trwałego przytwierdzenia (np. że coś było do niego przyklejane), prosimy również o zwrot opakowania produktu (nie jest to obligatoryjne) i załączonych instrukcji itp.

 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

 1. W ciągu 14 dni kalendarzowych od zakupu (dzień odebrania przez Ciebie przesyłki od kuriera lub odebrania bezpośrednio w sklepie), prześlij nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy, w którym będzie chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy (jeśli potrzebujesz formularza, napisz e-sklep@agroszyszka.com.pl). Wyślij je na adres Sklepu (dane adresowe w zakładce Kontakt) lub e-sklep@agroszyszka.com.pl (potwierdzimy, że przyjęliśmy zgłoszenie).
 2. Odeślij zakupiony produkt (możesz razem z oświadczeniem), odpowiednio go pakując (aby się nie uszkodził) wraz z całą jego zawartością. Przesyłka jest realizowana na Twój koszt. 
  Jeśli wcześniej przysłałeś samo oświadczenie, masz 14 dni na zwrot produktu
 3. W ciągu 7 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (jeśli będzie wymagał specjalnego przywrócenia do stanu używalności np. wymaga oprania, możemy obciążyć Cię tym kosztem).
 4. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 7 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy.

 FORMULARZ ZWROTU TOWARÓW

_______________________________________________________________________________

Oryginalne numery i nazwy (w tym zastrzeżone) podano wyłącznie w celach informacyjnych. Zastrzegamy sobie prawo do zmian danych technicznych i ewentualnych błędów. Zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą odbiegać od stanu faktycznego (np. kolorem).
Sprzedaż prowadzimy wyłącznie do wyczerpania zapasów, złożenie zamówienia oznacza chęć zakupu, dopiero po weryfikacji przez pracownika dostępności i aktualnej ceny prezentowana jest ostateczna oferta do akceptacji. 
strona nie odzwierciedla aktualnego stanu magazynowego - celem potwierdzenia dostępności konkretnej pozycji prosimy o kontakt ze sklepem celem potwierdzenia dostępności i aktualnej ceny!

Kontakt

 • Oferta
 • Używane

  MASZYNY

  UŻYWANE

 • SPAREX
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl